HİZMETLERİMİZ


TEL ÇİT SİSTEMLERİ

TEL ÇİT SİSTEMLERİ İMALATI

Firmamız, uzman ekibi ve uzun yıllara dayalı tecrübesi ile tüm tel örgü, panel çit, dikenli tel, jiletli tel, vb. ürünlerin imalatını yapmaktadır. Ürünlerimiz sağlam ve dayanıklı yapısı ile tüm dış etkenlere karşı dayanıklı, dekoratif özellikleri ile her mekana uyumludur.

ÜCRETSİZ KEŞİF

Tel çit, dikenli tel, panel çit, jiletli tel vb. uygulama yaptırmak istediğiniz alanda keşif çalışması yapılarak hangi sistemden en doğru verim alınacağı, hangi sistemin sizin açınızdan daha ekonomik, dekoratif ve uzun ömürlü olacağı belirlenir, tavsiyelerimiz doğrultusunda karar verdiğiniz çit sistemi uygulaması gerçekleştirilir.

YERİNDE MONTAJ

İmalatını yaptığımız panel çit ve tel örgü sistemlerinin, uygulamanın yapılacağı alana montajı profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Montaj işlemleri büyük bir titizlik ve özenle gerçekleştirilmekte, talep ve beklentilerinize uygun şekilde sizlere teslim edilmektedir.

BAKIM, ONARIM

Panel çit ve tel örgü sistemlerinizin bakım ve onarımı konusunda uzman teknik ekibimiz hizmet vermektedir. Doğru bakım onarım uygulamaları ile panel çit ve tel örgülerinizin uzun yıllar sorunsuz kullanımı sağlanmaktadır.

Hakkımızda


tüm mekanlar için çit sistemleri üretimi...

Firma Profili

Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulan firmamız, tel çit sistemleri, tel örgüler, panel çitler vb. alanlarda faaliyet göstermektedir. Kafes tel örgüler, dikenli teller, jiletli teller, beton direkler, panel çit kapılar, mobil çitler, gabion duvarlar, trapez sac kapama vb. sistemlerin imalat ve montajını yapmaktayız.

Tel örgü ve panel çit projeleriniz, keşif aşamasından başlayarak, sipariş, proje, imalat ve montaj aşamaları büyük bir titizlikle gerçekleştirilmekte ve taleplerinize uygun şekilde sizlere teslim edilmektedir.

Arsa, bahçe ve tarlalar, fabrikalar, konutlar, siteler, villalar, işyerleri, okullar, hayvan barınakları vb. mekanlar için en uygun çözüm belirlenmekte ve uygulamadan en doğru sonucu almanız amaçlanmaktadır.

Tüm dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilecek şekilde üretilen ürünlerimiz, güneş, yağmur gibi tüm hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Tel örgü ve panel çitlerimiz kaliteli ve sağlam yapısı ile ihtiyacınız olan güvenliği sağlayacak özelliktedir.

İMALAT 100%
MONTAJ 90%
BAKIM ONARIM 65%
about img

Ücretsiz Keşif:

Ekibimiz yerinde keşif ile ihtiyacınızı belirleyip ölçüm işlemleri yapıyor
about img

Projelendirme:

Size uygun tel çit sistemi için gerekli tedarik ve imalat yapılır
about img

Yerinde Montaj:

Hazırlanan tel çit sistemleri yerinde montaj ile teslim edilir

Ürünler


Her mekana ve her ihtiyaca uygun çözümler...

PANEL ÇİT SİSTEMLERİ

Panel Çit
Aden Panel Çit firması olarak 15 yıldır müşterilerimize panel çit sistemleri alanında hizmet veriyoruz..  Ürünlerimiz arasında bulunan klasik panel çit, dekoratif panel çit, double panel çit, yüksek güvenlik çiti, pano çit, panel çit kapısı, jiletli tel, tel çit, tel örgü, ve bir çok dekoratif çit ürünlerinin satış, uygulama ve montajını müşterimizin istek ve doğrultusu şeklinde yapıyoruz.
Uzman Ekiplerimiz ile Profesyonel anlamda müşterilerimize hizmet veren firmamız, kaliteli ürün ve en uygun panel çit fiyatları ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Üretim ve uygulama boyunca  müşteriyi bilgilendirerek çözüm odaklı çalışarak projelerimizi sorunsuz olarak teslim etmekteyiz.
Panel çit tel çit ve tel örgü kullanım alanları : panel çit sistemleri ve tel çit ürünleri kullanım alanlarına bakacak olursak hava alanı, baraj, liman, otoyol kenarları, köprüler, hidro elektrik santralleri, askeri bölgeler, arsa çevreleri. endüstriyel tesisler, tatil köyleri, villa etrafı, farikalar, spor tesisleri, arazi çevrelemesi ve tüm inşaat alanlarında çevre güvenliğini sağlamak amaçlı kullanılmaktadır.
 

Ankara Panel Çit Sistemleri
Ankara Panel Çit Sistemleri Her Model ve Ebatta Olup Garantili Sistemlerdir. Panel Çit Sistemleri'nin Yüksekliği ve Genişliği Panel Çit Montaj Edilecek Yere Göre Değişir. Bütün Renkleri Mevcut Olan Panel Çit Sistemleri İçin Genelde Yeşil Panel Çit Kullanılır. Darbelere ve Olumsuz Hava Koşullarına Karşı Dayanıklı Olması İçin Her Türlü Önlemleri Alınmış Olan Panel Çit Sistemleri Size Uzun Süreli Kullanım Sağlar. Panel Çit Sistemleri İçin Almış Olduğumuz Kalite Belgelerimizi Belgeler Bölümünden Görebilirsiniz. Panel Çit Sistemleri Sizin Ölçülerinize Uygun Olarak Özel Olarakta Üretilebilir. Bu Durumda Mekanınızın Ölçümlerini Mühendislerimiz Alarak Size Uygun Panel Çit Sistemi Tavsiye Ederler. Panel Çit Sistemleri İçin Genelde Kare Profil Direği Kullanılmaktadır. İsteğe Göre Panel Çit Direği Üretimi'de Yapmaktayız.

Ankara Panel Çit Ürünleri
Ankara Panel Çit Firması Olarak Panel Çit Ürünleri'miz Son Sistem Makinalarda Üretilmiş Olup Garantimiz Kapsamındadır. Firmamızdan Panel Çit Aldığınızda Mühendislerimiz Gelerek Mekanınızı İnceler ve Hangi Panel Çit Ürünü Uygunsa Size Onu Tavsiye Eder. Mühendislerimizin Vermiş Olduğu Bu Keşif Hizmeti Ücretsiz Olup Firmamızın Size Hediyesidir. Tabiki Panel Çit Ürünlerini Tercih Ettiğiniz Takdirde. Ücretsiz Panel Çit Keşif Hizmetinden Yararlanmak İçin Lütfen İletişim Bilgilerimizden Bize Ulaşın.

Ankara Panel Çit Fiyatları
Panel Çit Fiyatları Ebatlara ve Panel Çit Kalitesine Göre Değişiklik Göstermektedir. Panel Çit Ürünleri Linkinden Panel Çit Fiyatları İnceleyebilirsiniz.

Aden Tel Çit sadece Ankara ya değil çevre güvenliği alanında Tüm İllere de çit sistemleri ürünlerinin satış ve uygulamasını yapmaktadır.

 

Panel Çit Kullanım Alanları
Günümüzde en çok tercih edilen çit sistemleri panel çit'tir. Genişliği standart 250cm, yüksekliği 50cm, 75cm, 100cm, 120cm, 150cm, 175cm ve 200 cm'dir. Özel ölçü ve kalınlıklarda imalat yapılmaktadır. Çit direği olarak kare profil ve boru profil kullanılmaktadır.

Panellerin direğe montajı plastik kelepçe, çelik kelepçe, plastik klips ve metal klips ile yapılmaktadır. Toprak zeminlerde direk montajı, direk diplerine beton atılarak yapılır. Beton zeminlerde ise direk montajı, direk tabanına kaynatmış olduğumuz plakalar ile zemine dübel çakılarak yapılmaktadır. Panel çit göz aralığı standart 5x15cm’dir.

Panel çit sistemlerinde taleplerinize uygun çözümler sunuyoruz. Sağlam, dekoratif ve dayanıklı ürünlerle tüm panel çit ihtiyaçlarınıza cevap veriyor, çözüm odaklı çalışma anlayışımızla etkin hizmet sunuyoruz.

TEL ÇİT SİSTEMLERİ

Dekoratif ve Güvenli Mekanlar, Temiz İşçilik, Hızlı Teslimat, Ücretsiz Keşif, Yerinde Montaj hizmetlerimiz ile komple çözümler üretiyoruz.

Kullanım Alanları


Nerelerde Kullanılır ?

portfolio img

Park ve Bahçeler

portfolio img

Park ve Bahçeler

portfolio img

Tarlalar

portfolio img

Tarlalar

portfolio img

Tarlalar

portfolio img

Arsalar

portfolio img

Konutlar

portfolio img

Konutlar

portfolio img

Giriş Kapıları

portfolio img

Fabrikalar

portfolio img

Fabrikalar

portfolio img

Askeri Bölgeler

portfolio img

Hayvan Barınakları

portfolio img

Hayvan Barınakları

İletişim


Ünvan:

ADEN TEL ÇİT SİSTEMLERİ

Adres:

1468 Cd. KA-CL İş Merkezi 88 Oto 2.Bölge 165/58 İvedik-ANKARA

Telefon:

Tel: 0312-215 45 35

GSM: 0546-925 05 20

E-Mail:

info@adentelcit.com


Bize Yazın...