HİZMETLERİMİZ


TEL ÇİT SİSTEMLERİ

TEL ÇİT SİSTEMLERİ İMALATI

Firmamız, uzman ekibi ve uzun yıllara dayalı tecrübesi ile tüm tel örgü, panel çit, dikenli tel, jiletli tel, vb. ürünlerin imalatını yapmaktadır. Ürünlerimiz sağlam ve dayanıklı yapısı ile tüm dış etkenlere karşı dayanıklı, dekoratif özellikleri ile her mekana uyumludur.

ÜCRETSİZ KEŞİF

Tel çit, dikenli tel, panel çit, jiletli tel vb. uygulama yaptırmak istediğiniz alanda keşif çalışması yapılarak hangi sistemden en doğru verim alınacağı, hangi sistemin sizin açınızdan daha ekonomik, dekoratif ve uzun ömürlü olacağı belirlenir, tavsiyelerimiz doğrultusunda karar verdiğiniz çit sistemi uygulaması gerçekleştirilir.

YERİNDE MONTAJ

İmalatını yaptığımız panel çit ve tel örgü sistemlerinin, uygulamanın yapılacağı alana montajı profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Montaj işlemleri büyük bir titizlik ve özenle gerçekleştirilmekte, talep ve beklentilerinize uygun şekilde sizlere teslim edilmektedir.

BAKIM, ONARIM

Panel çit ve tel örgü sistemlerinizin bakım ve onarımı konusunda uzman teknik ekibimiz hizmet vermektedir. Doğru bakım onarım uygulamaları ile panel çit ve tel örgülerinizin uzun yıllar sorunsuz kullanımı sağlanmaktadır.

Hakkımızda


tüm mekanlar için çit sistemleri üretimi...

Firma Profili

Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulan firmamız, tel çit sistemleri, tel örgüler, panel çitler vb. alanlarda faaliyet göstermektedir. Kafes tel örgüler, dikenli teller, jiletli teller, beton direkler, panel çit kapılar, mobil çitler, gabion duvarlar, trapez sac kapama vb. sistemlerin imalat ve montajını yapmaktayız.

Tel örgü ve panel çit projeleriniz, keşif aşamasından başlayarak, sipariş, proje, imalat ve montaj aşamaları büyük bir titizlikle gerçekleştirilmekte ve taleplerinize uygun şekilde sizlere teslim edilmektedir.

Arsa, bahçe ve tarlalar, fabrikalar, konutlar, siteler, villalar, işyerleri, okullar, hayvan barınakları vb. mekanlar için en uygun çözüm belirlenmekte ve uygulamadan en doğru sonucu almanız amaçlanmaktadır.

Tüm dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilecek şekilde üretilen ürünlerimiz, güneş, yağmur gibi tüm hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Tel örgü ve panel çitlerimiz kaliteli ve sağlam yapısı ile ihtiyacınız olan güvenliği sağlayacak özelliktedir.

İMALAT 100%
MONTAJ 90%
BAKIM ONARIM 65%
about img

Ücretsiz Keşif:

Ekibimiz yerinde keşif ile ihtiyacınızı belirleyip ölçüm işlemleri yapıyor
about img

Projelendirme:

Size uygun tel çit sistemi için gerekli tedarik ve imalat yapılır
about img

Yerinde Montaj:

Hazırlanan tel çit sistemleri yerinde montaj ile teslim edilir

Ürünler


Her mekana ve her ihtiyaca uygun çözümler...

JİLETLİ TEL

Jiletli Tel

Çevre güvenliğini daha fazla artırmak istiyorsunuz mevcut bir korkuluk malzemesi olan panel çit, ferforje, tel örgü, bahçe duvarı, ama bu çevre güvenliği yetmiyorsa jiletli tel uygulaması güvenliğiniz i arttırmak için uygulayacağınız en doğru tercihlerden biridir.

Jiletli tel ile daha fazla veya ekstra önerilerimizi bulacaksınız. Jiletli tel çevre güvenliğinizi ikiye katlar. İster binanızı, ister sitelerinizi, isterseniz de iş yerlerinizin bulunduğu geniş arazileri en kısa zaman da jiletli tel montajı yapılabilir. Sizlerde rahat ve çocuk ve aileniz huzurlu bir ortamda yaşar. Kullandığımız malzemeler galvaniz ve uzun ömürlü ve paslanmayan dış malzeme özelliği sayesinde ilk kurulumdaki masrafınız gözlerinize hiç görünmeyecek. Jiletli Tel, yüksek güvenlik gerektiren alanlarda kullanılan ve tırmanmayı caydırıp, geciktirme sağlayan profesyonel bir çevre güvenlik çözümüdür. Yüksek güvenlik gerektiren alanlarda kullanılan ve tırmanmayı caydırıp,  geciktirme sağlayan profesyonel bir çevre güvenlik çözümüdür.  Çim çit, panel çit, örgü çit, jiletli tel, dikenli  tel bariyer, kapı sistemleri, mobil çit, helezon ,helezon jiletli tel, jilet tel, tel çit, basket sahası, voleybol direği gibi Ankara sektöründe sizler için çalışmaktayız.

Jiletli tel evlerimizin ya da diğer pek çok mekanlarımızın güvenliğini sağlamak için bir çok ürün kullanılırız.  Güvenlik kameraları, bahçe duvarları ya da çitler bu güvenlik unsurlarına en büyük örnektir.  Ancak şunu bilmeniz gereklidir ki bunlar hiçbir zaman tam olarak engelleyici unsurlar olamazlar. Çünkü  bir yolla o duvarı aşan kişi istediği gibi girebilir. Ancak jiletli tel örgü sistemleri arasında en fazla verimin elde edildiği sistem olan helezon jilet tel sistemi, aşırı güvenlik isteyen sizler için en kullanışlı olan sistemdir. Helezon Jiletli teller her tür çit üstüne uygulanır, jiletli teller galvanizli ve paslanmaz olarak 2 çeşittir. Firmamız; Müşterilerimizin güvenliğini kendi güvenliği gibi görerek, işlerinde de aynı özveriyi sergileyerek hizmet sunma amacı taşımaktadır. Hızla yükselen firmamız, müşterilerinin dünya çit standartlarında en iyi çit yapma işçiliği ile yüksek kalite ve standartları ile buluşturuyor. Tel Örgü dendiğinde aklınızda yer edinebilmemiz için tüm uzman kadromuzla tel ve tel sistemlerimizde üstün kaliteyi ucuza mal etmeyi misyonu belirlemiş olan firmamız müşteri memnuniyetini zirvede yaşatmayı daima gerçekleştirmek arzusunda olacaktır. İşimize duyduğumuz saygı, kalitemize ve emeğimize güvenimiz Tel Örgü Sistemlerinde bizi iddialı kılan en önemli detaydır. Tel Örgü sistemleri adına hayvan barınakları için tel örgü, akaryakıt istasyonları için tel örgü, tarlalar için tel örgü, park ve bahçeler için tel örgü olmak üzere bir çok alanda hizmet sunmaktadır. Üretmek olduğumuz ürünler yüksek malzeme kalitesiyle uzun yıllar deforma olmadan kullanım sağlar. Firmamız faaliyet gösterdiği Tel ve Tel mamulleri geçmiş yıllarda edindiği tecrübeyle uzmanlaşmıştır.

TEL ÇİT SİSTEMLERİ

Dekoratif ve Güvenli Mekanlar, Temiz İşçilik, Hızlı Teslimat, Ücretsiz Keşif, Yerinde Montaj hizmetlerimiz ile komple çözümler üretiyoruz.

Kullanım Alanları


Nerelerde Kullanılır ?

portfolio img

Park ve Bahçeler

portfolio img

Park ve Bahçeler

portfolio img

Tarlalar

portfolio img

Tarlalar

portfolio img

Tarlalar

portfolio img

Arsalar

portfolio img

Konutlar

portfolio img

Konutlar

portfolio img

Giriş Kapıları

portfolio img

Fabrikalar

portfolio img

Fabrikalar

portfolio img

Askeri Bölgeler

portfolio img

Hayvan Barınakları

portfolio img

Hayvan Barınakları

İletişim


Ünvan:

ADEN TEL ÇİT SİSTEMLERİ

Adres:

1468 Cd. KA-CL İş Merkezi 88 Oto 2.Bölge 165/58 İvedik-ANKARA

Telefon:

Tel: 0312-215 45 35

GSM: 0546-925 05 20

E-Mail:

info@adentelcit.com


Bize Yazın...