HİZMETLERİMİZ


TEL ÇİT SİSTEMLERİ

TEL ÇİT SİSTEMLERİ İMALATI

Firmamız, uzman ekibi ve uzun yıllara dayalı tecrübesi ile tüm tel örgü, panel çit, dikenli tel, jiletli tel, vb. ürünlerin imalatını yapmaktadır. Ürünlerimiz sağlam ve dayanıklı yapısı ile tüm dış etkenlere karşı dayanıklı, dekoratif özellikleri ile her mekana uyumludur.

ÜCRETSİZ KEŞİF

Tel çit, dikenli tel, panel çit, jiletli tel vb. uygulama yaptırmak istediğiniz alanda keşif çalışması yapılarak hangi sistemden en doğru verim alınacağı, hangi sistemin sizin açınızdan daha ekonomik, dekoratif ve uzun ömürlü olacağı belirlenir, tavsiyelerimiz doğrultusunda karar verdiğiniz çit sistemi uygulaması gerçekleştirilir.

YERİNDE MONTAJ

İmalatını yaptığımız panel çit ve tel örgü sistemlerinin, uygulamanın yapılacağı alana montajı profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Montaj işlemleri büyük bir titizlik ve özenle gerçekleştirilmekte, talep ve beklentilerinize uygun şekilde sizlere teslim edilmektedir.

BAKIM, ONARIM

Panel çit ve tel örgü sistemlerinizin bakım ve onarımı konusunda uzman teknik ekibimiz hizmet vermektedir. Doğru bakım onarım uygulamaları ile panel çit ve tel örgülerinizin uzun yıllar sorunsuz kullanımı sağlanmaktadır.

Hakkımızda


tüm mekanlar için çit sistemleri üretimi...

Firma Profili

Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulan firmamız, tel çit sistemleri, tel örgüler, panel çitler vb. alanlarda faaliyet göstermektedir. Kafes tel örgüler, dikenli teller, jiletli teller, beton direkler, panel çit kapılar, mobil çitler, gabion duvarlar, trapez sac kapama vb. sistemlerin imalat ve montajını yapmaktayız.

Tel örgü ve panel çit projeleriniz, keşif aşamasından başlayarak, sipariş, proje, imalat ve montaj aşamaları büyük bir titizlikle gerçekleştirilmekte ve taleplerinize uygun şekilde sizlere teslim edilmektedir.

Arsa, bahçe ve tarlalar, fabrikalar, konutlar, siteler, villalar, işyerleri, okullar, hayvan barınakları vb. mekanlar için en uygun çözüm belirlenmekte ve uygulamadan en doğru sonucu almanız amaçlanmaktadır.

Tüm dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilecek şekilde üretilen ürünlerimiz, güneş, yağmur gibi tüm hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Tel örgü ve panel çitlerimiz kaliteli ve sağlam yapısı ile ihtiyacınız olan güvenliği sağlayacak özelliktedir.

İMALAT 100%
MONTAJ 90%
BAKIM ONARIM 65%
about img

Ücretsiz Keşif:

Ekibimiz yerinde keşif ile ihtiyacınızı belirleyip ölçüm işlemleri yapıyor
about img

Projelendirme:

Size uygun tel çit sistemi için gerekli tedarik ve imalat yapılır
about img

Yerinde Montaj:

Hazırlanan tel çit sistemleri yerinde montaj ile teslim edilir

Ürünler


Her mekana ve her ihtiyaca uygun çözümler...

TEL ÖRGÜ

Tel Örgü

Tel örgü, galvanizli telin birbirlerine düzen içinde örülerek yapılmasından meydana gelir. Tel örgülerde kullanılan telin kalınlığı ve gözenek genişliği tel örgünün daha sağlam olmasını sağlar. Tel örgü ev ve ofis bahçeleri, parklar, site çevresi vb. alanlarda sıkça tercih edilip, kullanıldığı alanı daha güvenilir hale getirmektedir. Aynı zamanda tel örgüde kullanılan malzemenin olumsuz hava koşullarından etkilenmemesi ana hedeflerden biri olmalıdır. Bu kapsamda demir direk, beton direk ya da panel çit uygulaması için toprağa 50 cm ve 80 cm derinliğinde aralıklı olarak çukurlar açılır. Direklerin diplerine sağlam olması için beton dökülür. Daha sonra örgü tel kullanılarak sınırlar oluşmuş olur. Bahçenizin  ya da sitenizin vb. alanlarınızın güvenliğini örgü teller yardımıyla sağlanmış olunur. Örgü teller müşteri talepleri doğrultusunda üretilip, telin uzunluğu, büyüklüğü farklılık göstermektedir. Örgü teller özellikle bahçe duvarlarında kullanılan çitler yüzeyde kullanılan boyanın ve sıvı çinkoların kaliteli ve sağlam olması gerekmektedir. Kaliteli olan tel örgüler uzun ömürlü olur. Dışarıdan gelecek tehlikelere karşı bahçenizi ya da kullanacağınız alanı daha uzun ömürlü olur. Ayrıca dekoratif ve mimari olarak hoş bir izlenim bırakır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte örgü tel kullanımı hem kalitesi  hem de estetik özelliği sayesinde uygulanan bölgeye ayrı bir hava katmıştır. Sınırlarını bölgelerini belirlemek isteyenler örgü tellere olan ilgisi arttı. Tel Örgü sistemleri verdiği güvenle birlikte yapılacak evinize ve bahçelerinize yapacağınız uygulamaların başını çeker. Çevre güvenliği konusunda titiz yaklaşımı, kaliteli ve geniş ürün yelpazesi ile kısa sürede sektörün önde gelen firmalarından olmayı başarmıştır. Firmamız dünden bu güne koşulsuz müşteri memnuniyetini her zaman göz önünde bulundurduğumuz gibi bundan sonraki hizmetlerimizde de temel çalışma politikamız üretim ve hizmet kalitemizi müşterilerimize en uygun fiyatla sunmak ve her durumda  müşterilerimizin refah düzeyini en yüksek seviyede tutmayı  temel ilke edinerek sektörde varlığını sürdürmektir.

Aden Tel Örgü sektöründeki tecrübe, güven, süreklilik, profesyonellik ve hızlı hizmet prensibiyle hizmetlerine sektörde modern makinelerle donatılmış imalathanemiz uzman ekibimizle sektörde daha yenilikçi ve standartlara uygun, müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda karşılayacak düzeyde üretimler yapıyoruz.

Aden Tel Örgü üretim felsefesine göre öncelikli olan müşterilerin memnuniyeti ve ürünlerimizin sağlamlığını ön planda bulundurularak üretim yapıyoruz. Firmamız kurulduğundan bu yana kalite ve sağlamlığı ilke edinen firmamız; çevre güvenlik tel örgü sistemleri üzerine 15 yıllık deneyim ve birikimiyle üretim yapmaktadır.

Aden tel örgü sistemleri sektöründe uzmanlaşmış ekibiyle siz değerli müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir. Firmamızın amacı çevre ve insan sağlına her daim öncelik vererek ve iş güvenliği emniyetini hep ön planda tutarak, sıfır hata disiplini ile üretim kalitesinde maksimum düzeyi sağlamak çalışma performansını azimle sürdürmek ve kalite anlayışını yakalamaktır.

TEL ÇİT SİSTEMLERİ

Dekoratif ve Güvenli Mekanlar, Temiz İşçilik, Hızlı Teslimat, Ücretsiz Keşif, Yerinde Montaj hizmetlerimiz ile komple çözümler üretiyoruz.

Kullanım Alanları


Nerelerde Kullanılır ?

portfolio img

Park ve Bahçeler

portfolio img

Park ve Bahçeler

portfolio img

Tarlalar

portfolio img

Tarlalar

portfolio img

Tarlalar

portfolio img

Arsalar

portfolio img

Konutlar

portfolio img

Konutlar

portfolio img

Giriş Kapıları

portfolio img

Fabrikalar

portfolio img

Fabrikalar

portfolio img

Askeri Bölgeler

portfolio img

Hayvan Barınakları

portfolio img

Hayvan Barınakları

İletişim


Ünvan:

ADEN TEL ÇİT SİSTEMLERİ

Adres:

1468 Cd. KA-CL İş Merkezi 88 Oto 2.Bölge 165/58 İvedik-ANKARA

Telefon:

Tel: 0312-215 45 35

GSM: 0546-925 05 20

E-Mail:

info@adentelcit.com


Bize Yazın...